Jak to funguje

Návštěvy POTMĚ začínají u myšlenky na stáří, které může bavit. Přineseme upřímnou radost a pobavení do vašich domovů i do pobytových zařízení, kde trávíte váš čas. Podívejte se na naše profily a vyberte si, kdo potěší návštěvou právě vás. 

foto Alena Terezie Vítek
foto Miroslav Orság
foto Zdeněk Rybák
grafický prvek

1. Potřebujete?

Začněme u myšlenky, že stáří by nás všechny mělo bavit. Čemu se věnujete nejraději? Je to hra na hudební nástroj, konverzace ve francouzštině, procházka se psem, hlavolamy, nebo jen vyprávění o životě? 

grafický prvek

2. Vyberete

Každý z nás je jedinečný, vyberte si toho, kdo vám a vaší babičce či dědečkovi sedne nejlépe. Jsme tady pro vás. Seznamte se s námi.

grafický prvek

3. Objednáte

Udělejte radost prarodičům a objednejte Návštěvu POTMĚ. Vyberte si vhodný den a čas. Rádi vám pomůžeme i s volbou pracovníka Návštěv POTMĚ.

grafický prvek

4. Návštěva POTMĚ

Poprvé nás čekejte ve dvou, vámi zvoleného návštěvníka dovede do neznámého místa doprovod. Společně se budeme věnovat aktivitě, kterou jste si vybrali.

grafický prvek

5. Sdílíte

Dejte nám vědět, zda proběhlo vše podle vašich představ a kde bychom se mohli naopak zlepšit.

Zůstaňte v obraze!

Svěřte nám svůj e-mail a nechte si jedenkrát měsíčně poslat obsah, který otřásl naším blogem. Nebo námi.

Výše uvedené údaje jsou zpracovávány pouze Nadačním fondem Českého rozhlasu pro účely zasílání newsletteru a nebudou poskytnuty třetím stranám.