Můj příběh

Holka do nepohody

Mám moc ráda práci s lidmi, baví mě si s nimi povídat, naslouchat jim a předávat si vzájemně zkušenosti. U seniorů obdivuji jejich životní moudrost a zkušenosti a věřím, že nám mají hodně co předat. Nejen proto bych jim ráda zpříjemnila čas oblíbenými aktivitami.

Mojí druhou rukou je fenka zlatého retrívra Bianka, která miluje lidi a strašně ráda se nechá mazlit. Společně můžeme chodit na procházky do přírody, které máme obě moc rády, nebo se společně vydat na nějakou psí akci. Určitě najdeme i společná témata k povídání, zajímám se totiž o přírodu, vědu a techniku, módu, kosmetiku, zdraví životní styl a sportování, cestování, bylinky a ornitologii.

Chcete se rozpomenout na cizí jazyky? Povídat si můžeme v němčině i angličtině. Baví mě i čtení knih a odborné literatury. Společně si tedy můžeme číst o cestování, detektivky, příběhy ze života či fakta o zdraví, cvičení a fyzioterapií. Mluví vaši mladí stále o tom, co se děje v „online“ světě? Společně se můžeme pustit do jednoduchých základů práce s počítačem a v rozhovoru už nebudete nikdy pozadu. Moc se těším na společná setkání!

foto martina izingová a fenka Bianca

Certifikáty a školení

Konference Stáří spojuje 2020 (Gerontologický institut, o.p.s.)

Sebeuvědomění (lektorka Dagmara Sedláčková)

Komunikační dovednosti (lektor Michal Kuchař)

Týmová spolupráce (lektor Michal Kuchař)


Kontaktní údaje

info@navstevypotme.cz
+420 739 22 88 31