Můj příběh

Vždy mne zajímaly příběhy: knižní i ty skutečné

I to je důvod, proč jsem na Univerzitě Karlově vystudovala žurnalistiku a mediální studia. Co mě naučila novinařina? Ptát se, poslouchat a orientovat se v mnohém. 

Vím, že lidé chtějí sdílet své příběhy a být vyslyšeni. Mé babičky a starší přítelkyně mě naučily, jak stárnout s noblesou. Ráda se o to podělím. Nabízím bezpečný prostor pro sdílení. Mou nejvyšší osobní hodnotou je svoboda a tu spolu s podporou vaší jedinečnosti ráda poskytnu i vám. Žádné téma není tabu. 

Moje dosavadní práce pro Návštěvy POTMĚ je velké duchovní dobrodružství. Každý den se od klientů dozvídám něco nového a jsem obdarována. Hodně se nasmějeme, ale někdy zavítáme i na hloubku. 

Kromě individuálních setkávání s klienty mohu nabídnout i skupinové aktivity. Lektoruji o životě bez zraku a o tom, jak zvládat zhoršení zraku a sluchu. Na přání mohu s klienty besedovat na nejrůznější témata, oblíbenými tématy jsou péče o tělo v seniorském věku, Literární klub, cestování, ale i vzpomínání a povídání o životě. 

foto Marie Zemanová

Certifikáty

Na 3 hodiny seniorem (Gerontologický institut)

Optimalizace komunikačních dovedností pro formální a neformální pečující o geriatrické pacienty a klienty (MUDr. Radkin Honzák)

Rekvalifikační kurzy Pracovník v sociálních službách a Lektor dalšího vzdělávání

Téměř 15 let zkušeností s metodami osobního rozvoje

Sebeuvědomění (lektorka Dagmara Sedláčková)

Sebeprezentace (lektor Milan Pešák)

Komunikační dovednosti (lektor Michal Kuchař)

Týmová spolupráce (lektor Michal Kuchař)

Kurz první pomoci pro nevidmé (lektoři Pavel Wiener a Renata Rucká)


Kontaktní údaje

info@navstevypotme.cz
+420 739 22 88 31