Můj příběh

Empatická komediantka

Z vlastní zkušenosti vím a znám, jak tíživé je osamělé pobývání v prázdném bytě. Ani já nejsem ráda bez společnosti, a tak chápu, že i na vás může dopadnout úzkost ze samoty.  Bude mi obrovským potěšením, když vám budu moci s čímkoli poradit, pomoci, pokud si popovídáme a strávíme společně hezké chvíle. A stejně jako má rodina a přátele si najdou čas na to, aby se mnou trávili volné chvíle, i já ráda ze svého času ukrojím vám. Nemusíte se bát, se seniory mám bohaté zkušenosti, mnohdy si s nimi vyprávím a velmi mě těší dělat jim svou přítomností radost.

Hraju divadlo v amatérském a ochotnickém Divadélku Verva. Rádi se zasmějeme, a tak hrajeme nejraději komedie. Vystupujeme na přehlídkách a soutěžích amatérských a ochotnických divadel, pro zrakově a tělesně postižené i seniory. Přijdete se někdy podívat na představení? Mám ráda humor, ráda se zasměju nahlas, když je čemu.

Pojďme společně poslouchat rádio, audioknihy, hudbu, zazpívat si, dívat se na televizi, filmy, seriály, vyrazit na procházku do parku či do zahrady, do kina, divadla, na koncert nebo na výstavu. S přáteli chodím ráda do solné jeskyně dýchat mořskou sůl, do hospůdky či cukrárny na něco dobrého. Přidáte se ke mně? Těším se, co pěkného společně vymyslíme. 

foto Marcela Jiříková

Kontaktní údaje

info@navstevypotme.cz
+420 739 22 88 31