Šarlota Kušnírová, 24 let

Od malička mám velké odhodlání dělat vše naplno a hlavně srdcem. Baví mě naslouchat lidem a jejich vyprávění, ráda vařím a chodím za kulturou.

LokalitaČeské Budějovice
DostupnostPondělí až čtvrtek, 8 až 17 hodin
VzděláníVysokoškolské
ZájmyCizí jazyky, vaření, hraní her, kultura a procházky

Můj příběh

Milovnice lidských příběhů

Rodiče mě již od dětství podporovali ve všem, co pro mě bylo v životě důležité. Podporu a radost bych proto chtěla předat i já vám. Mou předností jsou jazyky, ovládám angličtinu a španělštinu. Můžeme si zahrát společenské hry, uvařit si něco dobrého, navštívit výstavu, nebo si povídat o životě, o dění v Českých Budějovicích, odkud pocházím.

Během studia jazyků na vysoké škole jsem zároveň doučovala a snažila se něco ze svých dovedností předat ostatním. Kromě toho jsem již na střední škole pravidelně navštěvovala pacienty na oddělení pro dlouhodobě nemocné v Českých Budějovicích. S těmi jsem si povídala, četla jim, zpívali jsme národní písničky, poslouchali rozhlasové hry a hlavně nebyli sami. Od malička jsem milovala vyprávění mojí prababičky, což mi zůstalo až do dospělosti. Příběhy, zkušenosti a zážitky lidí mě inspirují a zajímají dodnes. 

foto Šarlota Kušnírová

Co spolu můžeme dělat

ikona povídání

Povídání
Od malička jsem milovala vyprávění mojí prababičky, což mi zůstalo až do dospělosti. Těším se na vaše vyprávění ze života a třeba i o Českých Budějovicích.

ikona jazyky

Jazyky
Baví mě studovat a používat cizí jazyky, ovládám angličtinu a španělštinu. Zavzpomínáme společně na slovíčka, která máte stále v paměti?

ikona společenské hry

Společenské hry a vaření
Můžeme si zahrát společenské hry a rozehrát můžeme i chuťové pohárky, když si spolu něco dobrého uvaříme nebo upečeme. Mňam!


Certifikáty a školení

Sebeuvědomění (lektorka Dagmara Sedláčková)
Komunikační dovednosti (lektor Michal Kuchař)
Týmová spolupráce (lektor Michal Kuchař)

Jazykový certifikát DELE ze španělského jazyka

Jazykový certifikát FCE z anglického jazyka