Můj příběh

Našla jsem se ve vzdělávání

Z rodného Jeseníku jsem to přes Opavu vzala do Prahy, kde jsem vystudovala Konzervatoř Jana Deyla. Věnovala jsem se hudbě, ale věděla jsem, že to není moje cesta. A tak jsem šla jinudy a dostala se až k práci lektorky pro osvětovou činnost. S Mirkem a psí fenkou Eliškou docházíme do mateřských a základních škol, kde dětem ukazujeme, jaké je to žít potmě.

Spolupracuji se Světluškou na projektu Kavárna POTMĚ. Ve volném čase se věnuji našemu pejskovi – s Eliškou se pravidelně účastníme závodů v poslušnosti s vodícím psem. Když jsem se dozvěděla o Návštěvách POTMĚ, neváhala jsem ani vteřinu. Mám ráda společnost. Těším se, že díky návštěvám poznám fajn lidi a zároveň vyplním volný čas nejen klientům, ale i sama sobě.

Ještě nyní mi v uších zní překrásný hlas i libá hudba. Hudba skutečně léčí a věřte, že nejen naše milé dámy a pány klienty, ale i ostatní pracovníky. Moc vám děkuji za to, jací jste a co dokážete. Dělat radost není snadné a vy všichni jste v této bohulibé činnosti skuteční odborníci. Jménem všech u nás v odlehčovacím centru vám děkujeme a těšíme se na to, že nám radost budete rozdávat i nadále.
Radek Hušek - vedoucí Sociálně odlehčovacího centra na Praze 7
foto Katka a pejsek Eliška

Certifikáty a školení

Sebeuvědomění (lektorka Dagmara Sedláčková)

Sebeprezentace (lektor Milan Pešák)

Komunikační dovednosti (lektor Michal Kuchař)

Týmová spolupráce (lektor Michal Kuchař)

Kurz první pomoci pro nevidmé (lektoři Pavel Wiener a Renata Rucká)


Kontaktní údaje

info@navstevypotme.cz
+420 739 22 88 31