Ema Fenclová, 32 let

Moje životní motto je "S úsměvem jde všechno líp." Povede-li se mi tedy jakoukoli aktivitou doprovázenou úsměvem někomu rozzářit jen pár minut jeho života, jsem šťastná.

LokalitaBrno
DostupnostPondělí až pátek, 8 až 17 hodin
VzděláníVysokoškolské
ZájmySpolečenské hry, procházky, příroda, klavír, flétna, zvířata, povídání

Můj příběh

Spřízněná duše

Studovala jsem sociální pedagogiku, a tak ráda vše nové, co si osvojím, učím i další lidi ve svém okolí. V dětství mě ovlivnila babička, která mě naučila zpívat lidové písničky, hrát na klavír i flétnu. Společně si však můžeme nejen zazpívat, ale například i složit origami, zahrát společenskou hru, nebo přečíst zajímavou knihu. Ze všeho nejraději se však rozpovídám o všelijakých tématech, v nichž ráda hledám na první pohled neviditelné souvislosti.

Díky lidem, které jsem potkala při pomoci jedincům v životní krizi, jsem se naučila pokoře, pomíjivosti a uvědomění si různých lidských osudů a příběhů. Dostanu-li vaši důvěru, ráda budu oddaně naslouchat i těm nejniternějším příběhům.

foto Ema Fenclová

Co spolu můžeme dělat

ikona Hudba

Hudba
K hudbě mě vedla od dětství babička. Naučila mě zpívat lidové písničky a hrát na flétnu a klavír.  Hudba plyne stejně jako příběhy, které mám tak ráda.

ikona Povídání

Povídání
Slovo je pro mne způsobem vyjádření sebe sama, cestou k srdcím druhých i pomocí, kterou nabízím lidem v tíživých situacích. 
 

ikona společenské hry

Společenské hry a čtení
Líbí se vám japonské origami? Skládat je můžeme společně a u toho si povídat. Po titěrné práci s papírem si můžeme zahrát Člověče nezlob se nebo si číst z knihy.


Certifikáty a školení

Sebeuvědomění (lektorka Dagmara Sedláčková)
Komunikační dovednosti (lektor Michal Kuchař)
Týmová spolupráce (lektor Michal Kuchař)

Dramatická výchova a kurzy v přírodě v rámci univerzity

Rozvojové semináře alternativních směrů