Můj příběh

S kuchařkami na cestu kolem světa

Ráda se učím a poznávám nové věci. Jsem společenský člověk, který rád tráví čas s lidmi. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu, jezdila jsem na nejrůznější pobyty pro děti a dospělé, kde jsme trávili společný čas, povídali si a tvořili. Pokud máte rádi pejsky, dorazit můžeme ve dvou – já a můj vodící pes Bert.

Společně můžeme tvořit, například vyrábět, kreslit, zkusit ušít něco pro radost. Nebo nám vzpomínky,  představivost a fantazie otevřou dveře k jiné společné výtvarné aktivitě? Pojďme ji spolu zkusit. Budeme listovat v kuchařce a číst si recepty? Zavzpomínáme na osvědčené a námi vyzkoušené kuchařské tipy, připomeneme si české tradice a zvyky. Nebo si uděláme výlet do cizí země a podíváme se, co se vaří nejen v jiných zemích, ale i světadílech? Budeme spolu vařit, číst si, nebo vyprávět a vzpomínat?

Zahrajeme si společenskou hru a potrénujeme paměť slovními i logickými hádankami. Zkusíme si hlavolam a zavzpomínáme na skautské hry, bojovky a táboření. 

Pojďme se na chvilku zastavit. Ráda Vám něco přečtu. Budu Vás se zájmem poslouchat. Můžeme si povídat i vyprávět. Nemusíme neustále jen mluvit, pokud je to třeba, i chvilka ticha má své kouzlo. 

foto Cecilie Novotná

Certifikáty a školení


Kontaktní údaje

info@navstevypotme.cz
+420 739 22 88 31