Andrea Hlaváčková, 24 let

Naplňuje mě pocit, že mohu být lidem prospěšná a trávit svůj čas smysluplně. Proto se již nyní věnuji poradenské činnosti, ale také ručním pracím a canisterapii.

LokalitaPraha a Mladá Boleslav
DostupnostÚterý, středa a sobota, 8 až 17 hodin
VzděláníVyšší odborné
Zájmyspolečenské hry, canisterapie, popovídání o knihách, společná práce na počítači, procházky, ruční práce

Můj příběh

Lukostřelkyně s láskou ke psům

Již nyní se věnuji poradenské činnosti a pracuji s nevidomými a slabozrakými. Spolupracuji také s nadačním fondem Světluška na projektu Kavárna POTMĚ. Příležitostně se zapojuji do kurzů věnující se technologiím a sociální práci.  

Třetím rokem bydlím v Praze a hodně času trávím také v Příbrami, na návštěvy bych tak mohla docházet v obou místech. Ráda cestuji a poznávám nová zákoutí v celé zemi. Zejména cestování vlakem má pro mě svoje kouzlo. Baví mě také knížky a ruční práce (výroba mýdel, svíček, keramiky a dalších výrobků), lukostřelba a simulovaná zvuková střelba. Mám vodícího psa, se kterým ráda chodím na dlouhé procházky, a také se spolu účastníme soutěží ve výkonu vodících psů. Co si tedy společně vyrobit něco líbivého pro radost, nebo se projít s pejskem? Na návštěvě ráda nabídnu kromě svých aktivit také naslouchající ucho a pomocnou ruku.

foto Andrea Hlaváčková

Co spolu můžeme dělat

ikona procházky

Procházky
Ráda cestuji a poznávám nová zákoutí. Jaký je váš oblíbený park, vyhlídka nebo cukrárna v okolí? Ráda budu poznávat vaše oblíbená místa.

ikona Zvířátko

Pejsek
Mám vodícího psa, se kterým ráda chodím na dlouhé výpravy. Na krátkou procházku můžeme vyrazit společně. Rádi poznáme i vaše oblíbená místa.

ikona ruční práce

Ruční práce
Svíčky, keramika, voňavá mýdla. Ráda pracuji s různými materiály. Společně můžeme vyrábět drobné dárečky nebo ozdoby do vašich domovů.


Certifikáty a školení

Sebeuvědomění (lektorka Dagmara Sedláčková)
Komunikační dovednosti (lektor Michal Kuchař)
Týmová spolupráce (lektor Michal Kuchař)